OP ženy – rozlosování a výsledky podzim 2020

KOLODATUMČ.UT.ČASDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
1. kolo - Pne 23.8.100.11.00Plzeň ÚjezdLiticeOdloženoPlaček
1. kolo - Pne 23.8.101.14.30Blovice BKyšice12:19Šimice
1. kolo - Pne 23.8.103.10.00ŠtěnovicePříchoviceOdloženo Franěk
1. kolo - Pne 23.8.104.14.00Tymákov BDobřív30:12Souček
1. kolo - Pne 23.8.105.15.00ChudenicePřeštice B8:34Hejl
1. kolo - Pso 29.8.102.9.30StupnoBožkov13:19Suchý
2. kolo - Pne 30.8.109.15.30BožkovŠtěnovice9:5Souček
2. kolo - Pne 6.9.107.15:00DobřívChudenice20:23Stašek
2. kolo - Pne 6.9.108.13.00PříchoviceTymákov B18:17Hejl
2. kolo - Pne 6.9.110.15.00KyšiceStupno12:6Šimice
2. kolo - Pne 6.9.111.11.00Plzeň ÚjezdBlovice B38:14Zimmermann
3. kolo - Pso 12.9.112.13.00Blovice BLiticeodloženo
3. kolo - Pso 12.9.113.9.30StupnoPlzeň Újezd12:21Souček
3. kolo - Pso 12.9.114.10.00ŠtěnoviceKyšice8:19Havránek
3. kolo - Pso 12.9.115.11.00Tymákov BBožkov25:12Suchý
3. kolo - Pso 12.9.116.15.00ChudenicePříchovice22:31Vondrášek
3. kolo - Pso 12.9.117.10.30Přeštice BDobřív29:5Vondrášek
4. kolo - Pne 13.9.118.9.15LiticeDobřívodloženo
4. kolo - Pne 13.9.119.16:00PříchovicePřeštice B17:21Kalčík
4. kolo - Pne 13.9.120.15.30BožkovChudenice22:17Šperl
4. kolo - Pne 13.9.121.15.00KyšiceTymákov B11:18Hejl
4. kolo - Pne 13.9.122.11.00Plzeň ÚjezdŠtěnovice20:7Šimice
4. kolo - Pne 13.9.123.13.00Blovice BStupno26:26Stašek
5. kolo - Pne 20.9.124.9.30StupnoLiticeodloženo
5. kolo - Pne 20.9.125.10.00ŠtěnoviceBlovice B22:12Vondrášek
5. kolo - Pne 20.9.126.14.00Tymákov BPlzeň Újezd15:7Hejl
5. kolo - Pne 20.9.127.15.00ChudeniceKyšice18:20Šimice
5. kolo - Pso 19.9.128.10.30Přeštice BBožkov29:12Kalčík
5. kolo - Pne 20.9.129.14.30DobřívPříchovice9:21Plaček
6. kolo - Pso 26.9.130.14.30LiticePříchovice
6. kolo - Pso 26.9.131.15.30BožkovDobřív
6. kolo - Pso 26.9.132.16.00KyšicePřeštice B
6. kolo - Pso 26.9.133.16.00Plzeň ÚjezdChudenice
6. kolo - Pso 26.9.134.13.00Blovice BTymákov B
6. kolo - Pso 26.9.135.9.30StupnoŠtěnovice
7. kolo - Pne 27.9.136.10.00ŠtěnoviceLitice
7. kolo - Pne 27.9.137.14.00Tymákov BStupno
7. kolo - Pne 27.9.138.15.00ChudeniceBlovice B
7. kolo - Pne 27.9.139.13.00Přeštice BPlzeň Újezd
7. kolo - Pne 27.9.140.14.30DobřívKyšice
7. kolo - Pne 27.9.141.15.30BožkovPříchovice
2. kolo - Pst.7.10106.17:00LiticePřeštice B
11.kolo - Pso 10.10.161.10.30Přeštice BTymákov B
8. kolo - Pne 11.10.142.9.15LiticeBožkov
8. kolo - Pne 11.10.143.1970-01-01 16:30:00KyšicePříchovice
8. kolo - Pne 11.10.144.11.00Plzeň ÚjezdDobřív
8. kolo - Pne 11.10.145.13.00Blovice BPřeštice B
8. kolo - Pne 11.10.146.9.30StupnoChudenice
8. kolo - Pne 11.10.147.10.00ŠtěnoviceTymákov B
9. kolo - Pso 17.10.148.11.00Tymákov BLitice
9. kolo - Pso 17.10.149.15.00ChudeniceŠtěnovice
9. kolo - Pso 17.10.150.10.30Přeštice BStupno
9. kolo - Pso 17.10.151.14.30DobřívBlovice B
9. kolo - Pso 17.10.152.16.00PříchovicePlzeň Újezd
9. kolo - Pso 17.10.153.15.30BožkovKyšice
10. kolo - Pne 18.10.154.9.15LiticeKyšice
10. kolo - Pne 18.10.155.11.00Plzeň ÚjezdBožkov
10. kolo - Pne 18.10.156.13.00Blovice BPříchovice
10. kolo - Pne 18.10.157.9.30StupnoDobřív
10. kolo - Pne 18.10.158.10.00ŠtěnovicePřeštice B
10. kolo - Pne 18.10.159.13.00Tymákov BChudenice
11. kolo - Pne 25.10.160.15.00ChudeniceLitice
11. kolo - Pne 25.10.162.14.30DobřívŠtěnovice
11. kolo - Pne 25.10.163.13.00PříchoviceStupno
11. kolo - Pne 25.10.164.15.30BožkovBlovice B
11. kolo - Pne 25.10.165.15.00KyšicePlzeň Újezd
12. kolo - Jne 11.4.166.9.15LiticePlzeň Újezd
12. kolo - Jne 11.4.167.15.00KyšiceBlovice B
12. kolo - Jne 11.4.168.15.30BožkovStupno
12. kolo - Jne 11.4.169.13.00PříchoviceŠtěnovice
12. kolo - Jne 11.4.170.14.30DobřívTymákov B
12. kolo - Jso 10.4.171.10.30Přeštice BChudenice
13. kolo - Jso 17.4.172.10.30Přeštice BLitice
13. kolo - Jso 17.4.173.15.00ChudeniceDobřív
13. kolo - Jso 17.4.174.11.00Tymákov BPříchovice
13. kolo - Jso 17.4.175.10.00ŠtěnoviceBožkov
13. kolo - Jso 17.4.176.9.30StupnoKyšice
13. kolo - Jso 17.4.177.13.00Blovice BPlzeň Újezd
14. kolo - Jne 18.4.178.9.15LiticeBlovice B
14. kolo - Jne 18.4.179.11.00Plzeň ÚjezdStupno
14. kolo - Jne 18.4.180.15.00KyšiceŠtěnovice
14. kolo - Jne 18.4.181.15.30BožkovTymákov B
14. kolo - Jne 18.4.182.13.00PříchoviceChudenice
14. kolo - Jne 18.4.183.14.30DobřívPřeštice B
15. kolo - Jne 25.4.184.14.30DobřívLitice
15. kolo - Jso 24.4.185.10.30Přeštice BPříchovice
15. kolo - Jne 25.4.186.15.00ChudeniceBožkov
15. kolo - Jne 25.4.187.14.00Tymákov BKyšice
15. kolo - Jne 25.4.188.10.00ŠtěnovicePlzeň Újezd
15. kolo - Jne 25.4.189.9.30StupnoBlovice B
16. kolo - Jne 2.5.190.9.15LiticeStupno
16. kolo - Jne 2.5.191.13.00Blovice BŠtěnovice
16. kolo - Jne 2.5.192.11.00Plzeň ÚjezdTymákov B
16. kolo - Jne 2.5.193.15.00KyšiceChudenice
16. kolo - Jne 2.5.194.15.30BožkovPřeštice B
16. kolo - Jne 2.5.195.13.00PříchoviceDobřív
17. kolo - Jso 15.5.196.16.00PříchoviceLitice
17. kolo - Jso 15.5.197.14.30DobřívBožkov
17. kolo - Jso 15.5.198.10.30Přeštice BKyšice
17. kolo - Jso 15.5.199.15.00ChudenicePlzeň Újezd
17. kolo - Jso 15.5.200.11.00Tymákov BBlovice B
17. kolo - Jso 15.5.201.10.00ŠtěnoviceStupno
18. kolo - Jne 16.5.202.9.15LiticeŠtěnovice
18. kolo - Jne 16.5.203.9.30StupnoTymákov B
18. kolo - Jne 16.5.204.13.00Blovice BChudenice
18. kolo - Jne 16.5.205.11.00Plzeň ÚjezdPřeštice B
18. kolo - Jne 16.5.206.15.00KyšiceDobřív
18. kolo - Jne 16.5.207.13.00PříchoviceBožkov
19. kolo - Jne 23.5.208.15.30BožkovLitice
19. kolo - Jne 23.5.209.13.00PříchoviceKyšice
19. kolo - Jne 23.5.210.14.30DobřívPlzeň Újezd
19. kolo - Jso 22.5.211.10.30Přeštice BBlovice B
19. kolo - Jne 23.5.212.15.00ChudeniceStupno
19. kolo - Jne 23.5.213.14.00Tymákov BŠtěnovice
20. kolo - Jne 30.5.214.9.15LiticeTymákov B
20. kolo - Jne 30.5.215.10.00ŠtěnoviceChudenice
20. kolo - Jne 30.5.216.9.30StupnoPřeštice B
20. kolo - Jne 30.5.217.13.00Blovice BDobřív
20. kolo - Jne 30.5.218.11.00Plzeň ÚjezdPříchovice
20. kolo - Jne 30.5.219.15.00KyšiceBožkov
21. kolo - Jso 5.6.220.16.00KyšiceLitice
21. kolo - Jso 5.6.221.15.30BožkovPlzeň Újezd
21. kolo - Jso 5.6.222.16.00PříchoviceBlovice B
21. kolo - Jso 5.6.223.14.30DobřívStupno
21. kolo - Jso 5.6.224.10.30Přeštice BŠtěnovice
21. kolo - Jso 5.6.225.15.00ChudeniceTymákov B
22. kolo - Jne 6.6.226.9.15LiticeChudenice
22. kolo - Jne 6.6.227.14.00Tymákov BPřeštice B
22. kolo - Jne 6.6.228.10.00ŠtěnoviceDobřív
22. kolo - Jne 6.6.229.9.30StupnoPříchovice
22. kolo - Jne 6.6.230.13.00Blovice BBožkov
22. kolo - Jne 6.6.231.11.00Plzeň ÚjezdKyšice

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *