OP STARŠÍ ŽÁCI – ROZLOSOVÁNÍ nadstavba 2022

Nadstavba POSTUP       
KoloČíslo utkáníDatum - ČasDomácíHostéSkóre
1. kolo - PM280so,8.10.22 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "A"TJ Nýřany27:11
1. kolo - PM281so,8.10.22 - hlásíTJ Sokol DobřívTJ Sokol Litohlavy15:25
1. kolo - PM282so,8.10.22 - hlásíTJ Sokol EjpoviceTJ Přeštice11:6
1. kolo - PM283so,8.10.22 - hlásíTJ Sokol KyšiceTJ Plzeň - Újezd "A"26:24 (15:12)
2. kolo - PM284ne,9.10.22 - hlásíTJ NýřanyTJ Přeštice11:13
2. kolo - PM285ne,9.10.22 - hlásíTJ Sokol LitohlavyTJ Sokol KyšiceODLOŽEN JARO 2023
2. kolo - PM286ne,9.10.22 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "A"TJ Sokol Ejpovice17:17 (7:8)
3. kolo - PM287so,15.10.22 - hlásíTJ Sokol DobřívTJ Nýřany18:10 (10:4)
3. kolo - PM288so,15.10.22 - hlásíTJ Sokol KyšiceTJ Spartak Rožmitál "A"27:22
3. kolo - PM289so,15.10.22 - hlásíTJ Sokol EjpoviceTJ Sokol Litohlavy15:14
4. kolo - PM290so,22.10.22 - hlásíTJ Sokol DobřívTJ Sokol Kyšice21:25
4. kolo - PM291so,22.10.22 - hlásíTJ NýřanyTJ Plzeň - Újezd "A"26:14
4. kolo - PM292so,22.10.22 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "A"TJ Sokol Ejpovice17:11
4. kolo - PM293so,22.10.22 - hlásíTJ Sokol LitohlavyTJ Přeštice15:10
5. kolo - PM294ne,23.10.22 - hlásíTJ Sokol KyšiceTJ Nýřany30:26 (16:12)

5. kolo - PM295ne,23.10.22 - hlásíTJ Sokol EjpoviceTJ Sokol Dobřív16:15 (10:9)
5. kolo - PM296ne,23.10.22 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "A"TJ Sokol Litohlavy17:22 (12:11)
5. kolo - PM297ne,23.10.22 - hlásíTJ PřešticeTJ Spartak Rožmitál "A"12:18
6. kolo - PM298so,1.4.23 - hlásíTJ Sokol DobřívTJ Přeštice
6. kolo - PM299so,1.4.23 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "A"TJ Plzeň - Újezd "A"
7. kolo - PM300ne,2.4.23 - hlásíTJ Sokol EjpoviceTJ Nýřany
7. kolo - PM301ne,2.4.23 - hlásíTJ PřešticeTJ Sokol Kyšice
7. kolo - PM302ne,2.4.23 - hlásíTJ Sokol LitohlavyTJ Spartak Rožmitál "A"
7. kolo - PM303ne,2.4.23 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "A"TJ Sokol Dobřív
8. kolo - JM304so,15.4.23 - hlásíTJ NýřanyTJ Spartak Rožmitál "A"
8. kolo - JM305so,15.4.23 - hlásíTJ Sokol LitohlavyTJ Sokol Dobřív
8. kolo - JM306so,15.4.23 - hlásíTJ PřešticeTJ Sokol Ejpovice
8. kolo - JM307so,15.4.23 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "A"TJ Sokol Kyšice
9. kolo - JM308so,22.4.23 - hlásíTJ PřešticeTJ Nýřany
9. kolo - JM309so,22.4.23 - hlásíTJ Sokol KyšiceTJ Sokol Litohlavy
9. kolo - JM310so,22.4.23 - hlásíTJ Sokol EjpoviceTJ Plzeň - Újezd "A"
10. kolo - JM311so,29.4.23 - hlásíTJ NýřanyTJ Sokol Dobřív
10. kolo - JM312so,29.4.23 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "A"TJ Sokol Kyšice
10. kolo - JM313so,29.4.23 - hlásíTJ Sokol LitohlavyTJ Sokol Ejpovice
11. kolo - JM314so,13.5.23 - hlásíTJ Sokol KyšiceTJ Sokol Dobřív
11. kolo - JM315so,13.5.23 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "A"TJ Nýřany
11. kolo - JM316so,13.5.23 - hlásíTJ Sokol EjpoviceTJ Spartak Rožmitál "A"
11. kolo - JM317so,13.5.23 - hlásíTJ PřešticeTJ Sokol Litohlavy
12. kolo - JM318so,20.5.23 - hlásíTJ NýřanyTJ Sokol Kyšice
12. kolo - JM319so,20.5.23 - hlásíTJ Sokol DobřívTJ Sokol Ejpovice
12. kolo - JM320so,20.5.23 - hlásíTJ Sokol LitohlavyTJ Plzeň - Újezd "A"
12. kolo - JM321so,20.5.23 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "A"TJ Přeštice
13. kolo - JM322so,27.5.23 - hlásíTJ PřešticeTJ Sokol Dobřív
13. kolo - JM323so,27.5.23 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "A"TJ Spartak Rožmitál "A"
14. kolo - JM324so,3.6.23 - hlásíTJ NýřanyTJ Sokol Ejpovice
14. kolo - JM325so,3.6.23 - hlásíTJ Sokol KyšiceTJ Přeštice
14. kolo - JM326so,3.6.23 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "A"TJ Sokol Litohlavy
14. kolo - JM327so,3.6.23 - hlásíTJ Sokol DobřívTJ Plzeň - Újezd "A"
Nadstavba O UMÍSTĚNÍ
KoloDatum - časDomácíHosté
1. kolo - PTJ Sokol Všenice***volno***
1. kolo - PM330so,8.10.22 - hlásíTJ Sokol NezvěsticeTJ Záluží12:14 (6:7)
1. kolo - PM331so,8.10.22 - hlásíTJ Sokol TymákovTJ Plzeň - Újezd "B"27:13 (14:6)
1. kolo - PM332so,8.10.22 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "B"TJ Božkov12:10 (7:8)
2. kolo - P***volno***TL Plzeň - Litice
2. kolo - PM333ne,9.10.22 - hlásíTJ ZálužíTJ Sokol Tymákov11:25 (2:9)
2. kolo - PM334ne,9.10.22 - hlásíTJ BožkovTJ Příchovice17:15 (9:5)
2. kolo - PM335ne,9.10.22 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "B"TJ Spartak Rožmitál "B"11:13 (5:8)
3. kolo - PTJ Sokol Nezvěstice***volno***
3. kolo - PM336so,15.10.22 - hlásíTJ Sokol TymákovTJ Sokol Všenice20:4 (12:2)
3. kolo - PM337so,15.10.22 - hlásíTL Plzeň - LiticeTJ Božkov18:11 (9:4)
3. kolo - PM338so,15.10.22 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "B"TJ Záluží12:10 (7:8)
3. kolo - PM339so,15.10.22 - hlásíTJ PříchoviceTJ Plzeň - Újezd "B"24:5 (10:5)
4. kolo - PM340so,22.10.22 - hlásíTJ Sokol NezvěsticeTJ Sokol Tymákov12:19 (6:8)
4. kolo - P***volno***TJ Božkov
4. kolo - PM341so,22.10.22 - hlásíTJ Sokol VšeniceTJ Spartak Rožmitál "B"15:7 (6:2)
4. kolo - PM342so,22.10.22 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "B"TL Plzeň - Litice10:26 (6:14)
4. kolo - PM343so,22.10.22 - hlásíTJ ZálužíTJ Příchovice17:14 (8:7)
5. kolo - PTJ Sokol Tymákov***volno***
5. kolo - PM344ne,23.10.22 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "B"TJ Sokol Nezvěstice19:15 (9:6)
5. kolo - PM345ne,23.10.22 - hlásíTJ PříchoviceTJ Sokol Všenice22:17 (14:9)
5. kolo - PM346ne,23.10.22 - hlásíTL Plzeň - LiticeTJ Záluží13:10 (4:5)
6. kolo - Pso,1.4.23 - hlásí***volno***TJ Plzeň - Újezd "B"
6. kolo - PM347so,1.4.23 - hlásíTJ Sokol NezvěsticeTJ Příchovice
6. kolo - PM348so,1.4.23 - hlásíTJ Sokol VšeniceTL Plzeň - Litice
7. kolo - PTJ Spartak Rožmitál "B"***volno***
7. kolo - PM349ne,2.4.23 - hlásíTJ PříchoviceTJ Sokol Tymákov
7. kolo - PM350ne,2.4.23 - hlásíTL Plzeň - LiticeTJ Sokol Nezvěstice
7. kolo - PM351ne,2.4.23 - hlásíTJ BožkovTJ Sokol Všenice
8. kolo - PM352so,15.4.23 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "B"TJ Příchovice
8. kolo - P***volno***TJ Záluží
8. kolo - PM353so,15.4.23 - hlásíTJ Sokol TymákovTL Plzeň - Litice
8. kolo - PM354so,15.4.23 - hlásíTJ Sokol VšeniceTJ Plzeň - Újezd "B"
8. kolo - PM355so,15.4.23 - hlásíTJ Sokol NezvěsticeTJ Božkov
9. kolo - PTJ Příchovice***volno***
9. kolo - PM356so,22.4.23 - hlásíTL Plzeň - LiticeTJ Spartak Rožmitál "B"
9. kolo - PM357so,22.4.23 - hlásíTJ ZálužíTJ Sokol Všenice
9. kolo - PM358so,22.4.23 - hlásíTJ BožkovTJ Sokol Tymákov
9. kolo - PM359so,22.4.23 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "B"TJ Sokol Nezvěstice
10. kolo - J***volno***TJ Sokol Všenice
10. kolo - JM360so,29.4.23 - hlásíTJ ZálužíTJ Sokol Nezvěstice
10. kolo - JM361so,29.4.23 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "B"TJ Sokol Tymákov
10. kolo - JM362so,29.4.23 - hlásíTJ BožkovTJ Spartak Rožmitál "B"
11. kolo - Jso,13.5.23 - hlásíTL Plzeň - Litice***volno***
11. kolo - JM363so,13.5.23 - hlásíTJ Sokol TymákovTJ Záluží
11. kolo - JM364so,13.5.23 - hlásíTJ PříchoviceTJ Božkov
11. kolo - JM365so,13.5.23 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "B"TJ Plzeň - Újezd "B"
12. kolo - J***volno***TJ Sokol Nezvěstice
12. kolo - JM366so,20.5.23 - hlásíTJ Sokol VšeniceTJ Sokol Tymákov
12. kolo - JM367so,20.5.23 - hlásíTJ BožkovTL Plzeň - Litice
12. kolo - JM368so,20.5.23 - hlásíTJ ZálužíTJ Spartak Rožmitál "B"
12. kolo - JM369so,20.5.23 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "B"TJ Příchovice
13. kolo - JM370ne,21.5.23 - hlásíTJ Sokol TymákovTJ Sokol Nezvěstice
13. kolo - JTJ Božkov***volno***
13. kolo - JM371ne,21.5.23 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "B"TJ Sokol Všenice
13. kolo - JM372ne,21.5.23 - hlásíTL Plzeň - LiticeTJ Plzeň - Újezd "B"
13. kolo - JM373ne,21.5.23 - hlásíTJ PříchoviceTJ Záluží
14. kolo - J***volno***TJ Sokol Tymákov
14. kolo - JM374so,27.5.23 - hlásíTJ Sokol NezvěsticeTJ Spartak Rožmitál "B"
14. kolo - JM375so,27.5.23 - hlásíTJ Sokol VšeniceTJ Příchovice
14. kolo - JM376so,27.5.23 - hlásíTJ ZálužíTL Plzeň - Litice
15. kolo - JTJ Plzeň - Újezd "B"***volno***
15. kolo - JM377so,3.6.23 - hlásíTJ PříchoviceTJ Sokol Nezvěstice
15. kolo - JM378so,3.6.23 - hlásíTL Plzeň - LiticeTJ Sokol Všenice
16. kolo - J***volno***TJ Spartak Rožmitál "B"
16. kolo - JM379ne,4.6.23 - hlásíTJ Sokol TymákovTJ Příchovice
16. kolo - JM380ne,4.6.23 - hlásíTJ Sokol NezvěsticeTL Plzeň - Litice
16. kolo - JM381ne,4.6.23 - hlásíTJ Sokol VšeniceTJ Božkov
17. kolo - JM382so,10.6.23 - hlásíTJ PříchoviceTJ Spartak Rožmitál "B"
17. kolo - JTJ Záluží***volno***
17. kolo - JM383so,10.6.23 - hlásíTL Plzeň - LiticeTJ Sokol Tymákov
17. kolo - JM384so,10.6.23 - hlásíTJ Plzeň - Újezd "B"TJ Sokol Všenice
17. kolo - JM385so,10.6.23 - hlásíTJ BožkovTJ Sokol Nezvěstice
18. kolo - J***volno***TJ Příchovice
18. kolo - JM386ne, 11.6.23 - hlásíTJ Spartak Rožmitál "B"TL Plzeň - Litice
18. kolo - JM387ne, 11.6.23 - hlásíTJ Sokol VšeniceTJ Záluží
18. kolo - JM388ne, 11.6.23 - hlásíTJ Sokol TymákovTJ Božkov
18. kolo - JM389ne, 11.6.23 - hlásíTJ Sokol NezvěsticeTJ Plzeň - Újezd "B"