OP MLADŠÍ ŽÁCI – ROZLOSOVÁNÍ 2021

koloč. utkánídatum- časdomácíhostévýsledekpoločas
1. kolo - PM400pá,10.9.21 - 17:00Božkov KTymákov K10:154:9
1. kolo - PM401st,8.9.21 - 17:00Litice KZáluží1:141:9
1. kolo - PM402ne,12.9.21 - 16:00Plzeň ÚjezdPřeštice K6:143:7
1. kolo - PM403pá,10.9.21 - 17:00Litohlavy KVšenice *16:912:3
1. kolo - PM404so,ne 11 -12.9.21-hlásíNezvěsticeRožmitál *6:121:5
2. kolo - PM405pá,17.9.21 - 17:00Božkov KLitice K22:37:1
2. kolo - PM406so,ne 18 -19.9.21-hlásíTymákov KPlzeň - Újezd20:610:3
2. kolo - PM407so,ne 18 -19.9.21-hlásíZálužíLitohlavy K
2. kolo - PM408so,ne 18 -19.9.21-hlásíRožmitál *Přeštice - K14:68:2
2. kolo - PM409so,ne 18 -19.9.21-hlásíVšenice *Nezvěstice8:106:4
3. kolo - PM410so,25.9.21 - hlásíLitice KTymákov K3:132:9
3. kolo - PM411pá,24.9.21 - 17:00Litohlavy KBožkov K21:69:5
3. kolo - PM412so,25.9.21 - hlásíPlzeň - ÚjezdRožmitál *5:153:9
3. kolo - PM413so,25.9.21 - hlásíNezvěsticeZáluží16:510:2
3. kolo - PM414so,25.9.21 - hlásíPřeštice - KVšenice *3:71:2
4. kolo - PM415st,22.9.21 - 17:00Litice KLitohlavy K3:330:18
4. kolo - PM416ne, 26.9.21 - hlásíTymákov KRožmitál *9:254:13
4. kolo - PM417út,21.9.21 - 17:00Božkov KNezvěstice4:153:6
4. kolo - PM418ne 26.9.21 - hlásí Všenice *Plzeň - Újezd13:68:2
4. kolo - PM419ne 26.9.21 - hlásí ZálužíPřeštice - K8:144:9
5. kolo - PM420pá, 1.10.21 - 17:00Litohlavy KTymákov K
5. kolo - PM421so,ne 2.-3-10.21 - hlásí NezvěsticeLitice K28:114:1
5. kolo - PM422so,ne 2.-3-10.21 - hlásí Rožmitál *Všenice *
5. kolo - PM423ne 3.10.21 - 16.00Přeštice - KBožkov K18:1011:3
5. kolo - PM424so,ne 2.-3-10.21 - hlásí Plzeň - ÚjezdZáluží
6. kolo - PM425pá,8.10.21 - 17:00Litohlavy KNezvěstice
6. kolo - PM426so,ne,9-10.10.21 - hlásíTymákov KVšenice *14:164:6
6. kolo - PM427st,6.10.21 - 17:00Litice KPřeštice - K6:213:12
6. kolo - PM428so,ne,9-10.10.21 - hlásíZálužíRožmitál *3:160:7
6. kolo - PM429pá,8.10.21 - 17:00Božkov KPlzeň - Újezd11:106:5
7. kolo - PM430so,ne 16-17.10.21-hlásíNezvěsticeTymákov K
7. kolo - PM431ne,17.10.21 - 16:00Přeštice - KLitohlavy K
7. kolo - PM432so,ne 16-17.10.21-hlásíVšenice *Záluží
7. kolo - PM433so,ne 16-17.10.21-hlásíPlzeň - ÚjezdLitice K
7. kolo - PM434so,ne 16-17.10.21-hlásíRožmitál *Božkov K
8. kolo - PM435so, 23.10.21-hlásíNezvěsticePřeštice - K
8. kolo - PM436so, 23.10.21-hlásíTymákov KZáluží
8. kolo - PM437pá,22.10.21 - 17:00Litohlavy KPlzeň - Újezd
8. kolo - PM438pá,22.10.21 - 17:00Božkov KVšenice *
8. kolo - PM439st,20.10.21 - 17:00Litice KRožmitál *
9. kolo - PM440ne,24.10.21 - hlásíPřeštice - KTymákov K
9. kolo - PM441ne,24.10.21 - hlásíPlzeň - ÚjezdNezvěstice
9. kolo - PM442ne,24.10.21 - hlásíZálužíBožkov K
9. kolo - PM443ne,24.10.21 - hlásíRožmitál *Litohlavy K
9. kolo - PM444ne,24.10.21 - hlásíVšenice *Litice K
10. kolo - JM445so,ne 9-10.4.22 - hlásíTymákov KBožkov
10. kolo - JM446so,ne 9-10.4.22 - hlásíZálužíLitice
10. kolo - JM447so,ne 9-10.4.22 - hlásíPřeštice KPlzeň Újezd
10. kolo - JM448so,ne 9-10.4.22 - hlásíVšenice *Litohlavy K
10. kolo - JM449so,ne 9-10.4.22 - hlásíRožmitál *Nezvěstice
11. kolo - JM450st,20.4.22 - 17:00Litice KBožkov K
11. kolo - JM451so 23.4.22 - hlásíPlzeň - ÚjezdTymákov K
11. kolo - JM452pá,22.4.22 - 17:00Litohlavy KZáluží
11. kolo - JM453so 23.4.22 - hlásíPřeštice - KRožmitál *
11. kolo - JM454so 23.4.22 - hlásíNezvěsticeVšenice *
12. kolo - JM455ne 24.4.22 - hlásíTymákov KLitice K
12. kolo - JM456ne 24.4.22 - hlásíBožkov KLitohlavy K
12. kolo - JM457ne 24.4.22 - hlásíRožmitál *Plzeň - Újezd
12. kolo - JM458ne 24.4.22 - hlásíZálužíNezvěstice
12. kolo - JM459ne 24.4.22 - hlásíVšenice *Přeštice - K
13. kolo - JM460pá,29.4.22 - 17:00Litohlavy KLitice K
13. kolo - JM461so,ne 30.4.-1.5.22 - hlásíRožmitál *Tymákov K
13. kolo - JM462so,ne 30.4.-1.5.22 - hlásíNezvěsticeBožkov K
13. kolo - JM463so,ne 30.4.-1.5.22 - hlásíPlzeň - ÚjezdVšenice *
13. kolo - JM464ne,1.5.22 - 16:00Přeštice - KZáluží
14. kolo - JM465so,ne 14.-15.5. 22 - hlásíTymákov KLitohlavy K
14. kolo - JM466st,11.5.22 - 17:00 Litice KNezvěstice
14. kolo - JM467so,ne 14.-15.5. 22 - hlásíVšenice *Rožmitál *
14. kolo - JM468pá,13.5.22 - 17:00Božkov KPřeštice - K
14. kolo - JM469so,ne 14.-15.5. 22 - hlásíZálužíPlzeň - Újezd
15. kolo - JM470so,ne 21. -22.5.22 - hlásíNezvěsticeLitohlavy K
15. kolo - JM471so,ne 21. -22.5.22 - hlásíVšenice *Tymákov K
15. kolo - JM472ne 22.5.22 - 16.00Přeštice - KLitice K
15. kolo - JM473so,ne 21. -22.5.22 - hlásíRožmitálZáluží
15. kolo - JM474so,ne 21. -22.5.22 - hlásíPlzeň - ÚjezdBožkov K
16. kolo - JM475so 28.5.22 - hlásíTymákov KNezvěstice
16. kolo - JM476pá,27.5.22 - 17:00Litohlavy KPřeštice - K
16. kolo - JM477so 28.5.22 - hlásíZálužíVšenice *
16. kolo - JM478st,25.5.22 - 17:00Litice KPlzeň - Újezd
16. kolo - JM479pá,27.5.22 - 17:00Božkov KRožmitál
17. kolo - JM480ne,29.5.22 - 16:00Přeštice - KNezvěstice
17. kolo - JM481ne 29.5.22 - hlásíZálužíTymákov K
17. kolo - JM482ne 29.5.22 - hlásíPlzeň - ÚjezdLitohlavy K
17. kolo - JM483ne 29.5.22 - hlásíVšenice *Božkov K
17. kolo - JM484ne 29.5.22 - hlásíRožmitál *Litice K
18. kolo - JM485so,ne 4.-5.6..22 - hlásíTymákov KPřeštice - K
18. kolo - JM486so,ne 4.-5.6..22 - hlásíNezvěsticePlzeň - Újezd
18. kolo - JM487pá,3.6.22 - 17:00Božkov KZáluží
18. kolo - JM488pá,3.6.22 - 17:00Litohlavy KRožmitál *
18. kolo - JM489st,1.6.22 - 17:00Litice KVšenice *